© 2010 – 2018 Фелічіта
Розробка — креативна студія "by Nichol"

Про нас

 

 

Весілля — день безмежного щастя і світлого кохання. Зробити його незабутнім і яскравим допоможе весільний салон "Фелічіта" у місті Львові. "Фелічіта" — єдиний ексклюзивний представник у м. Львові дизайнерських весільних суконь, адже все про весільну моду найкраще знають відомі світові дизайнери. На їх бездоганний смак впевненно може покластись кожна дівчина. Тільки у нас широко представлені колекції знаних брендів: ТМ DARIA KARLOZI, TM TANYA GRIG, TM LORANGE, TM ARMONIA, TM Укршик, TM IDA TOREZ.

 

 

"Фелічіта" — це професійна команда людей, яка з турботою і професіоналізмом обслуговує кожну свою наречену. У доброзичливій і затишній атмосфері ми допоможемо у виборі весільної сукні і у створенні неповторного і унікального вашого вигляду.

 

 

В день весілля всі погляди притягує лише вона — наречена. І, звичайно весільне плаття головної героїні свята. Натуральний шовк і тафта, матовий атлас і піна ніжного тонкого мережива... Декор бісером і квітами, вишивка, кристали, благородні перли підкреслять благородство тканини і перетворять сукню в чарівне вбрання нареченої

 

 

І хай подія, до якої Ви так старанно готуєтесь, буде найяскравішою і запам'ятається на все життя, як неперевершенне свято щастя, адже "ФЕЛІЧІТА" — це ЩАСТЯ!!!